Ślub na luzie

Ślub na luzie
29

Ślub niezmiennie kojarzy nam się z podniosłą uroczystością, gdzie wszystko musi być dopracowane w jak najmniejszych szczegółach, a Panna Młoda nie może doczekać się na to aż założy piękną, długą białą suknię ślubną i stanie się główną bohaterką tego wydarzenia. Nie każdy jednak tak sobie wyobraża ten jedyny w swoim rodzaju dzień. Coraz więcej ludzi marzy i decyduje się na ślub na luzie. Co to oznacza? Przede wszystkim brak jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o strój, czy miejsce całej uroczystości, ale nie tylko.

cudne okazjeJeśli zdecydujecie się na ślub na luzie to możecie być pewni, że fotografia ślubna będzie również wykonana w odpowiednim charakterze. Najczęściej miejsca na sesje ślubne wybierane są pod kątem zainteresowań przyszłej Pary Młodej i miejsc, w których najczęściej lubią przebywać i gdzie czują się swobodnie. Dlatego też fotografia ślubna często korzysta z bardzo kontrowersyjnych miejsc, jak restauracje, kino, czy wesołe miasteczka, a także plener nad jeziorem. Takie sesje zdjęciowe, ale i cała uroczystość zaślubin przestaną być dla Nowożeńców stresujące i staną się czymś zupełnie naturalnym. Podobnie rzecz się ma w przypadku miejsca samego ślubu. Coraz bardziej popularne w naszym kraju są wesela w plenerze, które również są idealnym rozwiązaniem, gdy zupełnie inaczej podchodzimy do zaślubin niż dyktuje tradycja.

Ślub na luzie to nie tylko kwestia zmiany stroju, ale także liczne propozycje na dekoracje i projekty zaproszeń. Nasza pracownia artystyczna na pewno pomoże Wam w pomysłach na ciekawe i jedyne w swoim rodzaju zaproszenia ślubne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu z nami.

ślub na luzie

źródło: google