Ślub w deszczowy dzień

Ślub w deszczowy dzień
7

Większość przyszłych Nowożeńców na datę swoje ślubu wybiera miesiące letnie z uwagi właśnie na większą gwarancje udanej i słonecznej pogody. Nerwowe sprawdzanie pogody nie ma sensu gdyż bywa ona kapryśna niezależnie od pory roku. Nie można jednak się załamywać, gdyż ślub w deszczowy dzień również ma swoje uroki, wystarczy się jedynie do niego lepiej przygotować i pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą w tym aby był to nadal wyjątkowy dzień w Waszym życiu.

ślub w deszczowy dzieńWarto więc wykorzystać pogodę, jakakolwiek by ona nie była, i potraktować ją jako dodatek. Jeśli za oknem szaro i deszczowo to warto postawić na odważne kolory dodatków ślubnych, np. bukiet z czerwonych kwiatów, lub jaskrawe buty i butonierka u Pana Młodego czy kolorowa muszka lub krawat, a nawet skarpetki - bo czemu nie? W dniu ślubu to wy jesteście najważniejsi i to Was powinno być widać najbardziej. Jeśli więc wszystko w ogół otoczyła deszczowa słota to jest to doskonały sposób na zwrócenie na siebie jeszcze większej uwagi.

Wbrew pozorom deszcz dodaje doskonałego efektu podczas sesji zdjęciowej. Możecie wykorzystać kolorowe parasolki, płaszcze przeciwdeszczowe, albo kalosze, dzięki którym zdjęcia będą niepowtarzalne. Możecie także zawiadomić swoich gości, żeby przygotowali się i w razie deszczowej pogody i również zaopatrzyli się w kolorowe kalosze, a zdjęcia na pewno będą pełne radości i koloru. Na sesje zdjęciową podczas gdy pada deszcz wybierzcie takie miejsca gdzie możecie się trochę schować. I nie martw się, że Twoja suknia się ubrudzi, gdyż każda dobra pralnia poradzi sobie z zabrudzeniami różnego rodzaju.

Jeśli wierzysz w przesądy ślubne to mały deszcz według nich oznacza błogosławieństwo Boże. Jeśli natomiast deszcz w dniu ślubu jest większy i ogólnie jest zimno i pochmurno to wróży to burzliwy związek. A jeśli z kolei będzie ulewa oznacza to, że wszystkie kobiety zakochane w Panu Młodym właśnie go opłakują.

ślub w deszczowy dzień

źródło: google.pl

Gdy na dzień ślubu wybieracie późną jesień to musicie sobie zdawać sprawę, że deszcz o takie porze roku jest pewniejszy niż to że cały dzień będzie świecić słońce. Może w takim razie wykorzystacie motyw deszczowy i projektując zaproszenia ślubne lub dekoracje sali weselnej postawicie na takie elementy jak właśnie kolorowe parasole? Jedno jest pewne, nie musicie się martwić tym, że pogoda zepsuje Wasz ślub i wesele, gdyż dobra organizacja może zapewnić Wam cudowną atmosferę.