Ślubne rejestracje

Ślubne rejestracje
23

Jeżeli zdecydowaliście się na wynajem samochodu do ślubu, który proponują Cudne Okazje to możecie być pewni że przygotujemy się na ten wielki dzień w najdrobniejszych szczegółach. Nie tylko w kwestii dekoracji, czy dodatków, ale także będziemy przygotowani na zmienność pogody, która w naszym klimacie może często spłatać figle. Dlatego nie martwcie się wszystko zawsze mamy dopięte na ostatni "guzik" - i to dosłownie!

ślubne rejestracjeAuto na ślub powinno być odpowiednio udekorowane i mowa w tym momencie nie koniecznie o kwiatach, które to stanowią istotną rolę całej aranżacji, ale o ślubne rejestracje, będące kwintesencją całej dekoracji. Proponujemy spersonalizowane tablice, na których będą widnieć Wasze imiona oraz data ślubu, po to aby stanowiły później pewną formę pamiątki, gdyż otrzymujecie ją od nas w prezencie. Ślubne rejestracje mogą przybrać także zabawną formę i obwieszczać wszystkim wesołe hasła typu "Game Over", albo "Już po chłopie..." - wybór zależy od Was.

Ślubne rejestracje, czy kwiaty na samochód do ślubu to nie jedyna dekoracja jaką Wam proponujemy. Idąc z duchem zachodnich trendów proponujemy puszki przyczepiane do samochodu po zakończeniu uroczystości ślubnych. Istnieje również opcja udekorowania pojazdu Waszymi inicjałami, które są przymocowywane na magnesach i które wykonujemy w różnych kolorach, pasujących do reszty aranżacji.

Nasza pracownia artystyczna pomoże Wam w wyborze odpowiednich dekoracji i przygotuje propozycje idealne na ten dzień. Chętnie wysłuchamy Waszych sugestii i wdrożymy je w nasze projekty. Jeśli więc decydujecie się na wynajem samochodu na wesele to warto poświęcić mu odrobinę uwagi i dekoracjami sprawić, by z daleka oznajmiał, że właśnie dla jednej z par przyszedł ten najważniejszy dzień w życiu.