Ślubne sesje w plenerze

Ślubne sesje w plenerze
18

Któż nie chce mieć wspaniałych zdjęć ślubnych, które na długie lata będę ozdabiać ściany i półki naszego mieszkania? Ślubne sesje zdjęciowe to doskonały sposób na to, aby tak właśnie było. Wiele par decyduje się także na sesje zdjęciowe przed ślubem, a także po ślubie w zupełnie innym terminie. Wiąże się to jednak z dodatkowym zaangażowaniem zarówno fotografa jak i samych zainteresowanych. Mimo wszystko takie sesje zdjęciowe są coraz częściej praktykowane i nie są już niczym zaskakującym.

ślubne sesje w plenerzeŚlubne sesje zdjęciowe w plenerze pozwalają na odrobinę szaleństwa i niezależnie od pory roku tak fotograf jak i Młoda Para mogą być pewni, że zdjęcia takie będą jedyne w swoim rodzaju. Piękna natura sama tworzy doskonałe tło dla fotografii, a to czy wybierzemy krajobraz gór, lasów, czy morza zależy już tylko i wyłącznie od nas.

Spora część Nowożeńców skłania się ku sesji zdjęciowej poza granicami naszego kraju, często wykorzystując do tego swoją podróż poślubną. Inni z kolei chcą wszystko załatwić za jednym zamachem i wychodzą po angielsku ze swojego wesela aby zrobić kilka ujęć w niedalekim sąsiedztwie. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i decyzja należy oczywiście do Was. Tak czy inaczej ślubne sesje zdjęciowe w plenerze to absolutny hit i nie ma w tym już nic dziwnego, dlatego praktycznie każda Młoda Para decyduje się na tego typu rozwiązanie.

Nie macie pomysłu na ślubne sesje zdjęciowe w plenerze? O ile fotograf nie zaproponuje Wam czegoś ciekawego, możecie sami wymyślić motyw przewodni sesji. I tak fotografie mogą na przykład ukazywać Wasze zainteresowania i hobby - sporty ekstremalne, jazda na rowerze, czy rolkach - wszystko oczywiście w pełnym ślubnym ubraniu. A co jeśli Młoda Para uwielbia piłkę nożną? Nie ma problemu sesja ślubna na boisku to strzał w dziesiątkę lub w bramkę! Możecie także wprowadzić w fotografię szczyptę humoru i użyć gadżetów w formie tabliczek z napisami.

Ostatnio coraz popularniejsze stają się sesje ślubne w wodzie i na wodzie. Zdjęcia na molo, łódce, czy statku to wersja dla tych spokojniejszych, a dla bardziej odważnych podwodna sesja ślubna będzie czymś naprawdę niesamowitym, chociaż nie jest ona przeznaczona dla każdego. Wiele par również korzysta z pobytu nad morzem, wbiega do wody i doskonale się bawi podczas gdy fotograf uwiecznia wszystko na niesamowitych zdjęciach.

ślubne sesje zdjęciowe w plenerze

źródło: google

Zachody słońca to już klasyka i choć wciąż promyki słońca oświetlające kadr sprawiają że zdjęcia mają swój niepowtarzalny klimat, to obecnie dość sporo Młodych Par decyduje się na sesje zdjęciowe w starych budynkach. Kontrast pomiędzy starocią a nową, białą suknią i garniturem sprawia, że Nowożeńcy są jeszcze bardziej widoczni.

Zdecydowanym numerem jednak naszym zdaniem są sesje zdjęciowe z udziałem starych aut. Samochody zabytkowe wynajmowane do ślubu stanowią także doskonałe tło do fotografii podczas ślubnych sesji zdjęciowych. Podróż takim samochodem to niesamowite przeżycie a zdjęcia pozostaną pamiątką na długie lata. Zatem jeśli chcesz aby Twoje ślubne pamiątki były doskonałe i unikatowe to polecamy samochody zabytkowe do ślubu i na sesje zdjęciową. A jeśli macie swoje pomysły na aranżację scenerii to wystarczy zasugerować fotografowi, który dodając coś od siebie da Wam to czego oczekujecie.