Fotografia okazjonalna
15

Pamięć bywa zawodna, dlatego aby zachować najpiękniejsze chwile na dłużej warto przechowywać je na fotografiach. Dobrze wykonane zdjęcie to takie, z którego wypływają emocje i energia.

fotografia okazjonalnaUchwycenie idealnego momentu to nie lada wyzwanie. Nie jest to prosta czynność, ale fotografia artystyczna, wzbudzająca w widzu jakiekolwiek emocje, jest dla twórcy największą nagrodą.

Nasza oferta to przede wszystkim fotografia artystyczna, okolicznościowa - śluby, chrzciny, urodziny, itp. Zajmujemy się również fotografią reklamową i portretową, ale także jesteśmy otwarci na wszelkie nowe wyzwania. Postaramy się, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był doskonale uwieczniony na pięknych fotografiach. Dodatkowo nasza pracownia artystyczna oferuje ręcznie wykonane albumy fotograficzne, stanowiące wraz ze zdjęciami idealną pamiątkę na długie lata.

Pakiety przez nas oferowane są bardzo atrakcyjne i w zależności od charakteru uroczystości ustalane po wcześniejszym kontakcie z nami. Ze swojej strony możemy zapewnić, że pracujemy na bardzo dobrym sprzęcie fotograficznym, a każde z wykonanych zdjęć jest dodatkowo poddawane delikatnej obróbce cyfrowej. Cały zestaw jest nagrywany na płytę, a kilkanaście wybranych zdjęć zostaje wywołanych i umieszczonych w albumie - oczywiście jeśli na takowy się zdecydujecie. Fotografia artystyczna to nieodzowny element każdej uroczystości, którą chcecie wspominać przez długie lata! Dlatego warto zwrócić się do nas o pomoc, a my na pewno pomożemy Wam uwiecznić owe wydarzenie na papierze fotograficznym. Zapraszamy do kontaktu!