Malarstwo na prezent
11

Obdarowywanie prezentami sprawia radość i jednej i drugiej stronie. Nie zawsze jednak wiemy co kupić, aby być przede wszystkim oryginalnym. W tym przypadku malarstwo na prezent to idealne rozwiązanie. Taki podarunek może sprawić przyjemność każdemu, nie tylko najbliższym i to niezależnie od tego na jaką okazję czy uroczystość.

malarstwo na prezentNasza pracownia artystyczna oferuje malarstwo na prezent, ale nie tylko. Możesz udekorować także swój dom w oryginalne obrazy.

Malujemy obrazy na płótnie lnianym lub na desce w wymiarach jakie tylko Was interesują. Obrazy na płótnie są wykańczane poprzez pomalowane brzegi blejtramu lub na życzenie klienta obramowane w drewniane ramy.

Tematyka jaką się zajmujemy jest różna. Pasjonujemy się kolażami i geometryzacją form, ale jeśli chodzi o malarstwo na prezent to najczęściej wykonujemy realistyczne portrety, w które wplatamy trochę swojej inwencji twórczej. Jest to idealny pomysł na prezent ślubny lub na urodziny, czy dzień matki lub ojca, albo na każdą inną okazję, gdzie chcesz podarować komuś fantastyczny prezent przedstawiający taki motyw jaki się spodoba.

Już wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się nowy dział "malarstwo", w której będzie można oglądnąć wszystkie nasze dotychczasowe prace. Jeżeli któraś z nich przypadnie Wam do gustu to wystarczy, że skontaktujesz się z nami.