Meble drewniane
7

Lubisz piękne rzeczy? Chcesz udekorować swoje mieszkanie stylowymi meblami? Potrzebujesz, aby pomieszczenie nabrało charakteru i stało się jedyne w swoim rodzaju?

meble drewnianeProjektowane przez naszą pracownię meble drewniane dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalnej atmosfery. A największym atutem tych produktów jest to, że od początku do końca są one wykonane ręcznie, co na pewno zwiększa ich atrakcyjność i niepowtarzalność.

Meble wykonane przez naszą pracownię to meble drewniane z drewna sosnowego. Poddane zostają ręcznej obróbce i malowane naturalnymi barwnikami i ekologicznymi farbami, a czas realizacji tego typu produktów jest zależny od rodzaju projektu.

Przejdź do naszej galerii, gdzie można zobaczyć jak prezentują się meble wykonane ręcznie. Jeśli któryś z produktów przypadnie Ci do gustu to wystarczy się z nami skontaktować aby dowiedzieć się szczegółów odnośnie realizacji, kupna i dostawy produktu.

Meble drewniane są idealne także na prezent, niezależnie od okazji. Sprawi na pewno przyjemność obdarowywanej osobie, gdyż na co dzień forma prezentów jest raczej mało unikatowa i oryginalna. Pamiętajmy jednak, aby zamówienie składać stosunkowo wcześniej, chyba że wybrany model jest akurat dostępny, dlatego skontaktujcie się z nami a my udzielimy w tym temacie wszelkich informacji.

meble sosnowe meble z drewna sosnowego meble drewniane ręcznie robione

Jeśli macie pomysł na projekt mebli dla siebie, to nasza pracownia meblarska wykona meble z drewna specjalnie dla Ciebie! Wystarczy, że skontaktuje się z nami i podpowiesz jakiego rodzaju mebli potrzebujesz i jaki styl i kolorystykę lubisz, a my przygotujemy dla Ciebie projekt i zrealizujemy go od początku do końca ręcznie.