Pracownia artystyczna
7

Któż z nas nie marzy o tym, aby dzień naszej uroczystości był jedyny w swoim rodzaju? Żeby jednak był wyjątkowy pod każdym względem, szukamy odpowiednich rozwiązań, dzięki którym wszystko będzie oryginalne i niepowtarzalne.

pracownia artystycznaNasza pracownia artystyczna oferuje przede wszystkim poligrafię okolicznościową w skład której wchodzą:
- zaproszenia,
- zawiadomienia,
- winietki,
- etykiety na alkohol,
- menu,
- organizacja stołów,
- mapki dojazdowe,
- księgi gości,
- albumy fotograficzne,
- pudełka,
- rejestracje na samochód.

Wykonujemy zarówno komplety z powyższych produktów, jak i pojedyncze elementy. Format jest rzeczą indywidualną i do ustalenia z klientem, podobnie jak wykorzystane materiały. Podczas wyceny ważne dla nas jest aby podać jak najwięcej szczegółów dzięki czemu projekt będzie taki jaki sobie wymarzyliście. Pracownia artystyczna projektując dla Was stawia na oryginalność i jak największe dopasowanie do Waszych potrzeb, dlatego wstępnie przedstawiamy Wam trzy projekty, po to abyście mieli wybór i możliwość wprowadzenia ewentualnych korekt. Po zaakceptowaniu zlecenie przechodzi do dalszej realizacji. Czas trwania zlecenia zależny jest od wielkości zamówienia i dostępności materiałów. Ponieważ wszystkie projekty są wykonywane ręcznie może to trwać od dwóch tygodni do miesiąca.

W naszej ofercie znajduje się wiele pięknych projektów, które można zamówić w takiej formie lub zmienić w nich niektóre elementy, np. kolory, czy materiały. Jeśli jednak macie swój pomysł - chętnie go zrealizujemy.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty, które również realizuje nasza pracownia artystyczna, jak chociażby prezenty okolicznościowe, idealne na wszelkie okazje.