Prezenty dla każdego
13

Kto z nas nie lubi być obdarowywany prezentami? Nawet największe smutasy uśmiechną się, gdy dostaną od kogoś choćby najmniejszy drobiazg. Takie prezenty dla każdego oferuje nasza pracownia artystyczna. Każda okazja jest dobra, aby ofiarować komuś coś ciekawego, a przy okazji zrobionego ręcznie.

cudne okazjeW galerii zobaczyć można jakie do tej pory wykonaliśmy prezenty okolicznościowe. Świetnie odnajdą się podczas każdej mniejszej i większej uroczystości i będą idealnym podarunkiem zarówno dla gości jak i dla solenizanta czy młodej pary.

Cena zależna jest od ilości zamówionego towaru, ale istnieje również możliwość sprzedaży pojedynczych egzemplarzy. W przypadku zamówienia na większy nakład, warto złożyć zapytanie o dostępność produktu. Zważywszy na fakt, iż prezenty okolicznościowe są również wykonywane ręcznie może się zdarzyć, że nie będziemy dysponować, w momencie zamówienia, wystarczającą ilością subproduktów, dlatego czas realizacji może się nieznacznie wydłużyć. Standardowy czas przygotowania produktu/ów do wysyłki to od dwóch dni do dwóch tygodni w zależności wielkości zamówienia.

Nie wiesz jaki prezent wybrać? Skontaktuj się z nami i powiedz na jaką okazję i dla kogo szukasz prezentu. Opowiedz nam o tej osobie i naprowadź na to co lubi a za czym nie przepada. Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, w której przedstawimy trzy produkty według nas idealnie pasujące do Twojego zamówienia - sprawdź także malarstwo na prezent.

Jeśli zamawiasz jeden produkt, a w tym czasie mamy go na stanie i nie potrzebuje on dodatkowej pracy, wówczas taki towar wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych. Dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej!