Samochody zabytkowe
1

Samochody zabytkowe to piękny dodatek do każdej uroczystości. Największą popularnością cieszą się ostatnio na uroczystościach ślubnych. Sprawiają, że Wasze święto staje się bardziej eleganckie i pełne charakteru.

samochody zabytkoweOferujemy Państwu samochody zabytkowe do ślubu i nie tylko. Tymi pięknymi pojazdami można uświetnić wiele innych uroczystości, jak chociażby urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie lub panieńskie. Można również sprawić komuś prezent w postaci przejazdu samochodami zabytkowymi na wybranej przez Was trasie. Jest to również wspaniały element sesji zdjęciowych lub filmowych. Styl i klasa sprawia, że samochody zabytkowe stają się coraz bardziej popularne, a zainteresowanie jakie wzbudzają wśród przechodniów jest ogromne.

Cena wynajmu ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami i podaniem istotnych dla nas informacji, takich jak data planowanej rezerwacji, dokładna trasa przejazdu oraz wybrane dekoracje. Dzięki dokładnym informacjom będziemy mogli przygotować dla Państwa satysfakcjonującą ofertę.

 

samochód do ślubu auto do ślubu

 

Dodatkowo mogą Państwo zgłosić chęć zamówienia innych naszych usług jak: fotografia, czy poligrafia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w sezonie terminarz jest dość napięty, dlatego aby być niemalże pewnym że interesująca Was data planowanego wynajmu będzie wolna, należy zgłosić się do nas z wyprzedzeniem, najlepiej kilkumiesięcznym lub kilkutygodniowym. Wówczas nie tylko Wy jesteście spokojniejsi, ale i my mamy więcej czasu na przygotowanie się do najważniejszego dnia w Waszym życiu.